Monitoring

Zadbamy o Twoją przyszłość

Firma J-Tech od ponad dekady specjalizuje się w montażu i kompleksowej obsłudze systemów monitoringu wizyjnego oraz ogólnie pojętych urządzeń zabezpieczają…cych. Dbałość o bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych cech człowieka, który potrafi zapewnić godną przyszłość sobie oraz swojej rodzinie.

Instalacja systemów zabezpieczeń pozwoli Państwu na kontrolę własnego majątku z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze dnia i nocy.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli pełną świadomość walorów, jakie daje im odpowiednio dobrana instalacja monitoringu. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, kiedy zainstalowane kamery postrzega się jedynie, jako narzędzia do odstraszania złodzieja czy nieuczciwego pracownika przed kradzieżą. Nasza firma stara się otwierać oczy na ogrom korzyści, jakie daje przygotowany przez nas system. Zapewniamy również kompleksowe szkolenia pozwalające w pełni wykorzystywać możliwości naszych instalacji.

Film Prezentujący porównanie jakości systemów monitoringu wizyjnego

Profesjonalny monitoring na każdą kieszeń

Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii instalacja monitoringu nie musi już być utożsamiana z wielkim wydatkiem. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu system oparty o kamery działające w rozdzielczościach HD i Full HD w cenie przystępnej dla każdego. W celu przygotowania bezpłatnej wyceny zapraszamy do kontaktu z jednym z oddziałów naszej firmy.

Bezpieczeństwo – teraz i zawsze

Powinni Państwo pamiętać, że utrzymanie sprawności systemu zabezpieczeń jest dużo ważniejsze niż sama decyzja o wyborze sprzętu. Dbałość podczas konserwacji oraz odpowiednia konfiguracja pozwala na uniknięcie niespodziewanych zagrożeń, dlatego też wybór doświadczonej i wykwalifikowanej firmy obsługującej system monitoringu powinien być najważniejszym czynnikiem podczas podejmowania decyzji o jego montażu.